»-(¯`v´¯)-» Paylaşıyorum Öyleyse Varım!!!!»-(¯`v´¯)-»

Foruma Kayıt Olarak Tüm İmkanlar Dan Yararlanabilirsiniz!!.
Şimdi Forumun Kısıtlı Bİr BÖlümünü Kullanıyorsunuz..!

Join the forum, it's quick and easy

Foruma Kayıt Olarak Tüm İmkanlar Dan Yararlanabilirsiniz!!.
Şimdi Forumun Kısıtlı Bİr BÖlümünü Kullanıyorsunuz..!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Giriş yap

Şifremi unuttum

En iyi yollayıcılar

En son konular

» Complation Album vol.1 "Yeraltı Melekleri" [Full Albüm]
tarafından yakamoz29 Ptsi Nis. 08, 2013 5:46 pm

» Hangi Otsunuz
tarafından lxlBushidolxl Ptsi Ekim 11, 2010 5:50 pm

» Çiceklerin Dili
tarafından lxlBushidolxl Ptsi Ekim 11, 2010 5:48 pm

» Erkin Koray Biyografi
tarafından lxlBushidolxl Salı Mayıs 18, 2010 8:52 am

» Neşe Karaböcek Biyografi
tarafından lxlBushidolxl Salı Mayıs 18, 2010 8:46 am

Translate

Istatistikler

Kullanıcılarımız toplam 129 mesaj attılar bunda 123 konu

Toplam 19 kayıtlı kullanıcımız var

Son kaydolan kullanıcımız: griffin34

Özgürlük İçin... Pardus...

Alexa

Kimler hatta?

Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 112 kişi Salı Ağus. 08, 2017 6:04 am tarihinde online oldu.

Günlük Burç

Günlük Burç

Süper Msn Nickleri

lxlBushidolxl
    lxlBushidolxl
    Yönetici
    Yönetici

Erkek Akrep Keçi
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 118
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 16/11/08
    Yaş Yaş : 32
    Nerden Nerden : Trabzon
    Lakap Lakap : lanaetli-cocuq
    Ruh Hali Ruh Hali : Süper Msn Nickleri Geveze10
    Müzik Türü Müzik Türü : Rock

rengarenk Süper Msn Nickleri

Mesaj tarafından lxlBushidolxl Cuma Ara. 18, 2009 10:21 am

yalnızlık benim eski aşkım yalnızlık benim en sadık canım ben onu kimler için terk ettim ama o beni hala bırakmadı bırakmıyor.

√ Unuttum DeMek ßìLe HàtıRLaMaKtıR.

taNrıyı kahkaYa b0qmak isTi0saN 0na hayaLLeriNdeN bAhsEt.

CöZméYé CaLsMa HéR KaRéSi SiYaHa ßoYanmIs ßi
    ßuLmaCaym CöZméYé CaLsTkCa aksiNé iCimdé
    KayßoLuRsun

sanma Ki Ismini Bir Baskasi Silecek Seninle Basladim Seninle Bitecek...

тυкєηєη ѕєηѕiη αѕℓıη∂α… уαℓηızѕıη αятıк σуυη∂α…!

Seni ben değil ki gözlerim sevdi gidersen bana ne onlar ağlasın... belki bi gün özlersin de tekrardan gözlerimle buluşmak istersin o gün çok geç olacak çünkü sadece seni yaslı gözlerim bulacak o yüzden yarın çok geç olabilir bugün GEL..

►►.HaYaT.ZaTeN.BiR.HiKaYe.YaRıM.KaLaN.◄◄

Yine de ben topLardım yerden kaLbimin kırıkLarını.. Sırf ayakLarına batmasın diye. . . [bu emre aydın'ın bir şiirinden mısra]

bir gun sonsuzlugun bulutlarina oturdugunda ne aklin kalsin ne de kirik bir yurek

....Geçici HaYAtımdaN KaLıcı KiM BiLemediM....

ѕ∑ѕѕiz çığlıќlаЯıш vаЯdı..ђэpiИizmi ѕаğıЯdıЙız

YaLnızLık qüLümsér ék$i ék$i suratıma bén yaLnızkén vé aqLarkén démékki yaLnız déqiLmi$im kéndimi yaLnız sanırkén

Kötümsér ßir $ékiLdé ßakan Yok ßana KaranLık ßakar Ama O İidir AsLında Chünkü Dü$ünmé Fırsatı Vérir İnsana..!

PasLı Bir YLnızLıktı AvuçLarımda..Ardımda BirYürek Yükü Rüzgar..
    Ne Zaman Sevmeye KoyuLduysam..DoğruLup ÇoğaLdı AyrıLıkLar..

neden hep penceRede bekLeyince daha çabuk geLiR sanıR O bekLeyenLer ?

Adımı duymayın kaç yazar?
    Kalbim tanıdığım en içten yazar!

Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz.

Bir kach damLa qözya$ı akar qözümdén ama napabiLirim ki bénimdé ruhum kayıp hayatın ichindé kaLbim kırık param parcha bir haLdé ama karanLıqın $artı budur mutLu oLmaLıyım béLki dé

[ . . . DeLi GömLeği GiydirdiLer Dü$Lerime

biLmem neden diyaLoqLarımız bukadar Lacka? Hic öLmeyecekmis qibi qünü qün etmeniz saCma!

miLLet dışıNı süsLeR - iCiNi takmaz oLmu$

HaYaT $aHTé !n$anLaR KaHPé HéRKé$Té B!r Ma$Ké!...\\\\\$oKaKLaRDa YaNKıLaNDı ADıM...$éN$!ZL!Ğé H!Ç ALı$MaDIM

кapılaя кapaηDı γüяeğiмe giяiş γσк aятıк!!

ßazη uzη ćüмleleяη ησктasDя a$к seßepsz aкaη γaşlaяη şahiDi кiмi zaмη zaяaƒeтiDя güzelliğη кiмi zaмηDa кalвη aкla ihaηeтi!!!

Dalgalaя кuмsallaяDa мuтluluк мasallaяDa eяiDi ßiттi Öмяüм $u γalηız мasalaяDa…!!!

γağмuяlu sσкaкlaяDa haγaтмı aяıσяuм

haγaтıη heя saηiγesiηi γasaяıм, saηкi γaяıηa hiÇ uγaηмaγaćaк giвi, вelli вeliяsiz вiя ÇıĞlıк giвi , вeη giвi…!!

UZAKLIK İNSANIN İÇİNDEKİ YALNIZLIKTA GİZLİDİR ZAMANSA SADECE YENİLGİDİR BİRİNİN YANINDA OLMASINI İSTİYORSAN SADECE DÜŞLE O HEP SENİNLEDİR

BenIM YAsaMa KaYNaGIM Cile oLDu..KArnIM ISe CekTIgIM ACILarLa Ve d0kULen gOZYAsLArIMla d0Ydu...

KRAL évdé yokkéN ço$aR SOYTARILAR,KRAL évdé yokkéN éféLéniR ÇAKALLAR.VériLén hér araNıN ßir soNu vaR,KRAL mékaNa döNér,KÖPEKLER ayaqa kaLkar..

Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.

Yağmur yağdı; herkes kendi rengine boyandı..

Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!

KENDİMİ BİR NOKTA KADAR KÜÇÜK GÖRDÜĞÜMDE,ANLAMLI BİR CÜMLENİN SONUNDA BULDUM...

Beni görüp kendini sınama...Sadece görebildiğin kadarım...Hayat bir kumar ise zarları ben atarım..!!!

Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

Aşk Gülmekten çok ağlamak, yaşamaktan çok ölmek, gelmekten çok gitmektir ve aşk öyle haindir ki nerede imkansız varsa orayı sever...

Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

Küçük Kelebeğin Tül Kanatlarinin Piriltili Tozlari Parmak Uçlarima Karişti Onlar Ordan Ne Zaman Uçarlar Sen Yüreğimden Ne Zaman?

sen benim hayatımda piyonsun seni kaybedersem 2puanım gider ben senin hayatında şahım beni kaybedersen oyun biter...

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez, bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin.

bir rüzgardı gelir geçer sanmıştım meğer başımda esen kasırgaymış gönül oyunudur izi kalmaz dediler meğer içimde yanan volkandır...

güneşin doğuşu umutsa gün batımı isyanı tüm şarkılarda sen varsan yıllarıda hesaba katarsan boşuboşuna seven ben mişim meğer eğer anlarsan...

Aşk: cennetle cehennem arası işleyen trende mevsimlik bir bilet…

ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

ï¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!

iLk giden sen değiLsin korkma..aLışTım yanLızLığaa..

нiç κiмѕє ğöямєѕи тαиıмαѕıи вєиi..вυ ğє¢є çєκємєм вσѕ мυнαввєтℓєяi..∂σκυимαуıи вıяακıи κєи∂i
    нαℓime..яüѕğαя иєя∂єи єѕєяѕє нєѕαρ κiтαρ уσκ вυ ğє¢є

çσκ υζακтαѕıи вєиi ∂υумαζѕıи κıяıℓ∂ıи вєℓκi κσиυѕмαζѕıи нαиi ∂єя∂iи уα ѕєи нєρ вiятαиєѕiи вiтαиєи вυя∂α ѕєи иєя∂єѕiи ???

ĞöZĻëЯíηŁє ĎeģiŁ.. ĶåŁβîñL£ βάĶ Ĥд¥дŤд…!

.//Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ.... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ//.

şimdi oturuyor sensizlik kalkıp gittiğin yerde…

Ҳ●●[ə٨٥٦]●●:Ҳ Seni Her özlediğimde Kalbime Bir Yildiz çiziyorum. Seni Ne Kadarmi özledim? Artik Kalbimde Bir Gökyüzüm Var. çünkü Seni Seviyorum. Ҳ●●[ə٨٥٦]●●:Ҳ

ßiRiNé VéRiLéCéK DéqéR uqRuNa FéDa éDiLéßiLéCéKLéRLé öLÇüLéßiLiYoRSa aÇ qöZLéRiNi éTRaFıNa ßaq..qöRDüqüN HéR$éYi Féa éDéßiLiRiM..aMa SaKıN aYNaYa ßaqMa.!

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi?

İkiden bir çıkınça bir kalırmış..YALAN! Sen gidince ben kalırmıyım sanıyorsun?

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.Şu an olduğu gibi

вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

...oyuncakLaRımın hepsi kısa hafızalı...bir türlü üzemiyorum onları...Elinde sonunda mutlu oluyorlar..bir türlü bana benzemiyorlar...

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

‘’ßén séni séviyorum ama..."Larına kar$ıLık, "...ama ßén séni séviyorum"Larım vardı..
    qittikcé dévrikLé$ti..
    SiLdim héßsini..

Alıntıdır

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 6:20 pm